SS
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Последние темы
» Срочно. 1 место в каюте
Закарпатье EmptyВс Апр 23, 2017 2:15 am автор Максим272

» 9-Е МАЙСКОЕ ПАРУСНОЕ РАЛЛИ
Закарпатье EmptyЧт Фев 02, 2017 7:59 am автор Максим272

» Интересные факты
Закарпатье EmptyСб Ноя 05, 2016 4:42 pm автор Admin

» Регата в Греции
Закарпатье EmptyСб Ноя 05, 2016 4:22 pm автор Admin

» Путешествие по Хорватии на парусной яхте
Закарпатье EmptyВс Июл 19, 2015 9:08 am автор Гость

» Интересные интерьеры
Закарпатье EmptyСб Май 30, 2015 5:47 pm автор Гость

» Фирма которая занимается окнами в Канаде
Закарпатье EmptyВт Май 26, 2015 6:49 am автор Олег277

» Лучшие сериалы
Закарпатье EmptyВт Май 26, 2015 2:55 am автор Dorn

» Ревность...
Закарпатье EmptyВт Май 26, 2015 2:51 am автор Dorn

Поиск
 
 

Результаты :
 


Rechercher Расширенный поиск

Нравится

Закарпатье

Перейти вниз

Закарпатье Empty Закарпатье

Сообщение  ?????? Ср Июл 13, 2011 2:44 am

Там, де гори й полонини, і течуть Карпати-ріки - це все дійсно сказано про чарівні Карпатські гори!
Здавалося б 3 дні, але які 3 дні?! Високі і похмурі Скелі Довбуша, казковий чоловічий монастир, прохолодна вода хвилюючого своєю красою і неповторністю Шипітського водоспаду. Дуже привітно і тепло зустріли нас у колибі (там ми навіть зустріли своїх односельчан!). Неможливо не згадати про озеро Синевир, яке порадувало нас своєю вранішньою прохолодою. Дегустація вин і купання в чанах - це просто неймовірно.
Коас, клас, клас!!!
Ми залишилися дуже задоволеними і при нагоді знову звернемося до вас аби пережити це ще раз.
Дякуємо за чудово проведений час!

Сім'я Зінчуків.

??????
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Закарпатье Empty Re: Закарпатье

Сообщение  ???????? Ср Июл 13, 2011 2:47 am

Все супер... КЛАС... Я лета... Я в раю...
Хочу ще раз повторити Very Happy
Незабутні враження.
Дуже дякую. Цьомаю.
Обовязково прийду ще... і не раз.

Шевчук Олександр.

????????
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Закарпатье Empty Re: Закарпатье

Сообщение  ???'? ? Ср Июл 13, 2011 5:27 am

Ви наш Диво-край, нам дуже сподобалась ваша турпрограма з самого початку знайомства з Карпатами - це і скелі Довбуша, ота ущелина якою нам довелось пройти, зрозуміти й побачии як вони жили їхній побут перебування, хоча скелі Довбуша ми бачили не вперше, але нам дуже сподобалось, потім ми розширили свій світогляд познайомилися з чоловічим монастирем і його прилеглими теріторіями. Потім нас зачарувала чарівна волда холодного водоспаду. Озеро "Синевір" з своїми жителями (раки, форель), і термальний басейн, дегустація вина часного винороба, знайомства з сортами винограду...
Сім'я Врублевських

???'? ?
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Закарпатье Empty Re: Закарпатье

Сообщение  ??????? Ср Июл 13, 2011 5:49 am

Кто сказал, что летом позагорать, погулять, искупаться в теплой летней воде можно только на море Shocked

Н Е П Р А В Д А !!!

Этот тур этому подтверждение!!!
Я бы назвала его так: "Закарпатский край - Райский край!".

Для себя открыла неприступные и загадочные скалы и пещеры Довбуша, бурные горные потоки, оценила остроумие закарпатцев (Деца у Нотаря). А великолепное изысканное вино меня сразило наповал! Very Happy Купание в древних чанах доставило массу удовольствия. Ну и конечно гостеприимство и радушие хазяев этих сказочных мест не передать словами!!!

Большое ВАМ спасибо!!!

СУПЕР.


<Недочитанная Наталия>

???????
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Закарпатье Empty Re: Закарпатье

Сообщение  ?????? Ср Июл 13, 2011 7:58 am

Чудова, захоплююча подорож, яка так скоро скінчилась!
Відчувається, що сама організація екскурсій на високому професійному рівні. Особливо захоплюючі розповіді пані Світлани, відчувається високий професіоналізм, якого декому ой як бракує.
Гід - не тільки красива жінка, але й красива душою, вболіває за кожного туриста, інтелігентна, легко виходить з будь-якої ситуації.
Всі ті позитивні враження від поїздки залишаться в нашому серці і будуть перенесені під час роботи в колективі на наших споживачів.
Не сумніваюсь, що кожен працівник Укрпошти завтра буде працювати ще краще і продуктивніше.
Щиро ДЯКУЄМО. Ви - неперевершені.
Будемо вдячні, якщо Ви запропонуєте нам ще цікавих подорожей.
Ми Вас поважаємо і любимо!

??????
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Закарпатье Empty В стихах...

Сообщение  Admin Чт Июл 14, 2011 3:20 am

Эти стихи в последний день тура (во время дороги домой) написал Анатолий Убогий, руководитель программно-производственного отдела ТРК «Рівне-1»

Закарпатье 1_800
Закарпатье 2_800
Закарпатье 3_800
Закарпатье 4_800
Закарпатье 5_800
Закарпатье 6_800
Закарпатье 7_800
Закарпатье 8_800

Admin
Admin

Сообщения : 144
Дата регистрации : 2011-05-17

https://says.forum2x2.ru

Вернуться к началу Перейти вниз

Закарпатье Empty Re: Закарпатье

Сообщение  ???? ;) Чт Июл 14, 2011 5:47 am

Тур просто вражає своєю яскравістю, різноманітністю, здатністю задовольнити будь-які смаки.
Недоліків - нуль, позитиву - максимум, а найприємніших вражень стільки, що для їх опису не вистачило б обсягу виробів середньостатистичної паперової фабрики. Якщо говорити одним словом, - то цей тур -
СУПЕРПУПУРГІПЕРМЕГАЖЕСТЬ! Smile
Організаторам поїздки велике тепле і щире сенкс.
Алка

???? ;)
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Закарпатье Empty Re: Закарпатье

Сообщение  B. Пт Июл 15, 2011 5:28 am

Такс, значить, це та четверта поїздка до Карпат. Попередні три були розраховані на те, щоб схуднути кілограмів так на 5 Smile А цей тур саме те, чого я так хотіла: краще ознайомитись із культурою Закарпаття. Пройти чистилище, польопатись в кришталевій воді карпатських гірських річок і познайомитись з місцевою кухнею - це само собою супер-супер.
А от найбільше запам'яталась дегустація вина. Все, все, все! Ви мене переконали - вина в Рівному я пити більше не буду.

P.S. #1. Втрачених грошей не шкодую.
P.S. #2. Нових вам захоплюючих маршрутів і удачі в усіх починаннях!

B.
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Закарпатье Empty Re: Закарпатье

Сообщение  Sergey Пн Июл 18, 2011 7:02 am

"Верность своему слову это удел избранных!".
Вы наверное, даже не наверное, а точно из тех "избранных".
Тур действительно был весёлым, было много приятных моментов, конечно хотелось чтобы их было еще больше, но за столь короткое время их вполне достаточно. Во время путешествия был передан по максимуму колорит и традицыи Карпат, и его населения, столь разного по обе стороны перевалов.
Полностью ощутил всю силу и красоту "Семи Чудес Закарпаття"! Вы молодцы!!! Большая благодарность Вашему юному агентству. Если провести сравнение с вином, то Вы только "играете", "бродите" Wink Надеюсь вскоре Вы станете "молодым", а позже хорошим "марочным", а еще позже не будете уступать никаким "брендам".

With best wishes,
Sergey

Sergey
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Закарпатье Empty Re: Закарпатье

Сообщение  RUSSIAN Вт Июл 19, 2011 3:43 am

ОТВРАТИТЕЛЬНО...
УЖАСНО...
НЕПРОДУМАННО
|
|
|
v

КОРОТКИЙ ТУР! Smile

Девочки! Вы - лучшие Exclamation Exclamation Exclamation

Люблю, целую. Пух.

RUSSIAN
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Закарпатье Empty Re: Закарпатье

Сообщение  ???? ??? Вт Июл 19, 2011 5:45 am

Тур "Сім чудес Закарпаття" є вдало продуманим, цікавим та запам'ятається своєю своєрідністю, тому що аналогів йому немають інші туроператори.
Всі працівники молодці, тому що відчутна ваша тактовність, готовність іти назустріч туристу.
Залишитись на д-ка хвилин на одинці з собою і Вищою силою в монастирі, торкнутись сивої давнини і гордитись своєю історією знайомлячись з Невицьким замком і замком Паланок. Ну і звичайно, неможна буде забути перший досвід моржа від водопадів і після того, як нас поперчили, посолили, і мало незварили борщик Shocked із свіженького жіночого м'яска у казанку на вогнищі.
Звичайно, запам'ятається гостинність господарів готелів та винороба з його чудовим вином.

Подальших Вам ідей, наснаги і витримки з туристами! Чекаємо від вас нових турів.

З пов.
Смик Людмила
Кот Марина

???? ???
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Закарпатье Empty Re: Закарпатье

Сообщение  ?????? Вт Авг 23, 2011 2:12 am

Були на вихідних в турі "Карпатський тандем". Класс! Стільки вражень, емоцій, стільки побачили і взнали!!!!! На наступні вихідні вже їдуть наші друзі bom

??????
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Закарпатье Empty Re: Закарпатье

Сообщение  "?????" Пт Сен 23, 2011 5:17 am

1. Враження прекрасні, місця відпочинку вибрані колоритні.
2. Все дуже чудово, я просто у вирі емоцій від побаченого.
3. Програма, яку ви нам представили є дуже цікавою та пізнавальною, з цього приводу хочеться дати пропозицію, аби поїздка тривала більше часу!
4. Одне знаю точно, всі наступні наші тури будемо проводити тільки з Вами!
5. Дякуємо!

"?????"
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Закарпатье Empty Re: Закарпатье

Сообщение  ???????? Ср Окт 05, 2011 7:12 am

Відпочивали в "Турі вихідного дня" 30.09.2011р.-02.10.2011 року. Маса позитивних вражень, приємно здивували умови відпочинку, готелі чудові, умови гарні, обслуговування на "достойному" рівні. Дякуючи турботі спроводжуючої особи мали змогу попасти на озеро Синевир (не зважаючи на те що там знімали кіно) і в термальний басейн, хоч час віжвідування вже вийшов. Винний погреб і старовинні замки залишили чудові спогади. Програма туру насичена і цікава.

Сім'я Бондаренко.

????????
Гость


Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения